Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT I RI 3+1+2 NE RRUGEN E RE TE PORTIT
ID: MEI3515
Apartament
Per Shitje
152,000 €
Sip. Totale: 152 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti eshte pjese e pallateve me te reja te vitit 2021, i sapo perfunduar. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe me te bukura te qytetit i cili ofron pamje te mrekullueshme ballore me detin. Ambjentet e brendeshme jane moderne dhe te medha. Apartamenti perbehet nga nje korridor i gjere, tre dhoma gjumi, nje sogiorno e perbashket me kuzhinen, dy tualete dhe dy ballkone ku njeri ka pamje nga deti. Dyshemeja eshte me parket shume cilesor ashtu si dhe dyert, sanitaret dhe vetratat e apartamentit te cilet jane te personalizuara. Ndodhet ne katin e 5 banimi dhe disponon ashensor. Zona eshte shume e preferuar dhe ofron te gjitha facilitetet e mundeshme. Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion na kontaktoni.

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 152 m2
  • Sip. Totale: 152 m2
  • 152,000 €
  • Rruga e re e Portit
  • 63
  • 7
Shperndaje