Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet me Qira Ambient Komercial Ne Don Bosko
ID: MEI3514
Komerciale
Per Qira
250 €
Sip. Totale: 35 m2
Adresa
Pershkrimi

Jepet me Qira Ambient Komercial Ne Don Bosko. Ambienti me nje siperfaqje 35m2 eshte 4m i larte dhe i pershtatshem per aktivitete te ndryshme dhe shume i pershtatshem per zyra. Per me shume informacion Kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

Tipare
  • Dhomë gjumi
  • Dhome ndenje
  • Tualet
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: 35 m2
  • 250 €
  • Don Bosko
  • 39
Shperndaje