Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Ne Sauk Jepet Kat Vile Me Qira
ID: MEI3513
Apartament
Per Qira
130 €
Sip. Totale: 85 m2
Adresa
Pershkrimi

Ne Sauk Jepet Kat Vile 1+1 Me Qira. Ndodhet ne katin e dyte te viles me nje siperfaqje 85m2 Eshte i mobilua pjeserisht dhe ka akses me rrugen kryesore. Per me shume informacion kontaktoni numrin +355676088500

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: 85 m2
  • 130 €
  • Sauk
  • 54
Shperndaje