Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Kopshti Zoologjik Jepet Me Qira Apartament 1+1
ID: MEI3507
Apartament
mei.for_
260 €
Sip. Totale: 56 m2
Adresa
Pershkrimi

Tek kopshti zoologjik jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi. dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 56 m2
  • Sip. Totale: 56 m2
  • 260 €
  • Kopshti Botanik/Zoologjik
  • 117
  • 1
Shperndaje