Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENTI 3+1+2 TEK "SOTIR NOKA"
ID: MEI3274
Apartament
Per Shitje
90,000 €
Sip. Totale: 108 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 108m2. Organizohet 1 dhome ndenje bashke me kendin e kuzhines, 3 dhoma gjumi, 2 tualete ku njeri i perket dhomes matrimoniale dhe 1 ballkon me pamje nga rruga kryesore. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Ka mobilim bashkekohor per jetese komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione na kontaktoni.

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 108 m2
  • Sip. Totale: 108 m2
  • 90,000 €
  • Lagjia 6
  • 609
  • 6
Shperndaje