Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Rruga e Elbasanit Jepet Me Qira Apartament 2+1
ID: MEI3244
Apartament
Per Qira
450 €
Sip. Totale: 110 m2
Adresa
Pershkrimi

Tek rruga e Elbasanit, mbrapa viles Gjuta jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: korridori shperndares, sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 110 m2
  • Sip. Totale: 110 m2
  • 450 €
  • Rr. e Elbasanit
  • 233
  • 1
Shperndaje