Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Bulevardi Gjergj Fishta Jepet Me Qira Apartament 1+1.
ID: MEI2957
Apartament
Per Qira
350 €
Sip. Totale: 57 m2
Adresa
Pershkrimi

Tek Bulevardi Gjergj Fishta jepet me qira apartament 1+1. Ambjenti ka siperfaqe 57 m2 dhe eshte i arreduar ne menyre te mire, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. . Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 57 m2
  • 350 €
  • Blv.Gjergj Fishta
  • 148
Shperndaje