Mei Realty Plaza

Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar, Tek Rruga Teodor Keko. Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar, Tek Rruga Teodor Keko.

sale

93 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar, Tek Rruga Teodor Keko.

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri 8-te katesh me ashensore. Ambjenti organizohet nga korridori, salloni me ambient gatimi , 2 dhoma gjumi, 2 tualete ku njeri eshte me ajrim natyral dhe nje ballkone. Ka nje orientim me drite Jug– Lindje. Prona disponon dokumentacion te plot hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte, lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes. Per me shume informacion kontakto Auronin ne numrin e telefonit +355675088806. Cmimi: 75 000 Euro

75,000 €
Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar, Tek Rruga Teodor Keko. Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar, Tek Rruga Teodor Keko.

sale

110 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar, Tek Rruga Teodor Keko.

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri me ashensore. Ambjenti organizohet nga korridori, salloni me ambient gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me ajrim natyral dhe dy ballkone. Ka nje orientim me drite Veri– Perendim. Prona disponon dokumentacion te plot hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte, lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes. Per me shume informacion kontakto Auronin ne numrin e telefonit +355675088806. Cmimi: 100 000 Euro

Tek Liqeni Thate, Jepet Me  Qira Ambient Komercial. Tek Liqeni Thate, Jepet Me  Qira Ambient Komercial.

rent

261 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Tek Liqeni Thate, Jepet Me Qira Ambient Komercial.

Tek Liqeni Thate Jepet Me Qira Ambient Komercial me nje siperfaqe totale 336.7 m2, ku 261.7 jane ambient i brendshem pa asnje ndarje dhe 75 metra verande me pamje nga Liqeni i thate, ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, buze rruge. Ambienti eshte i pershtatshem per Restorant, Bar ose aktivitete te ketij lloji. Cmimi: 1500 Euro / Muaj. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Auronin ne numrin e telefonit: +355675088806.

Mbrapa Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Apartament 1+1. Mbrapa Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Apartament 1+1.

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Mbrapa Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Apartament 1+1.

Mbrapa Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Apartament 1+1. Ambjenti ka siperfaqe 70 m2 dhe eshte i arreduar ne menyre te mire, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Ambjenti organizohet nga salloni, kuzhine e vecuar, 1 dhome gjumi ,1 tualet. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes. Per me shume informacione, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Frensin ne numrin +355676088200.

Qender, prane Postes Qendrore, Jepet Me Qira Ambjent Komercial Qender, prane Postes Qendrore, Jepet Me Qira Ambjent Komercial

rent

115 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Qender, prane Postes Qendrore, Jepet Me Qira Ambjent Komercial

Qender, prane Postes Qendrore, Jepet Me Qira Ambjent Komercial. Ambjent me nje siperfaqe 115m2, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues, buze rruge. Ambjenti organizohet ne 3 dhoma dhe 1 tualete. Eshte i pershtatshem per zyra, klinika. Cmimi: 1000 Euro / Muaj. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Auronin ne numrin e telefonit: 0675088806.

1,000 €
Shitet Apartamenti 2+1, Ne Astir. Shitet Apartamenti 2+1, Ne Astir.

sale

90 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartamenti 2+1, Ne Astir.

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensore. Ambjenti organizohet nga korridori shperndares, salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe nje ballkon qe ka dalje ne te dyja dhomat e gjumit. Ka nje orientim me drite Jug – Perendim. Prona disponon dokumentacion te plot hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte, lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes. Per me shume informacion kontakto Auronin ne numrin e telefonit +355675088806. Cmimi: 68000 Euro

Rruga Siri Kodra, Shitet Dublex Rruga Siri Kodra, Shitet Dublex

sale

36 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Rruga Siri Kodra, Shitet Dublex

Rruga Siri Kodra, prane Ish frigoriferit, shitet dublex ne katin 0 te nje pallati te ri. Zona ne te cilen ndodhet i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto Jusildin ne numrin e telefonit: 0676088300 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Shitet Apartament 2+1 Tek Stacioni I Trenit, Rruga Karl Gega. Shitet Apartament 2+1 Tek Stacioni I Trenit, Rruga Karl Gega.

sale

102 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 2+1 Tek Stacioni I Trenit, Rruga Karl Gega.

Shitet Apartament 2+1 tek Stacioni i Trenit rruga Karl Gega pjeserisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati ekzistues. Ambjenti organizohet nga korridori, salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualete me ajrosje natyrale dhe 1 ballkon. Ka orientim me drite Jug-Lindje-Perendim.Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha lehtesirat e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte. Lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes. Per me shume informacion kontakto Auronin ne numrin e telefonit +355675088806. Cmimi: 78.000 Euro

Shitet Apartamenti 2+1+2, tek Rruga e Bogdaneve. Shitet Apartamenti 2+1+2, tek Rruga e Bogdaneve.

sale

115 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartamenti 2+1+2, tek Rruga e Bogdaneve.

Te Rr. Bogdaneve , Shitet Apartament 2+1+2 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me 2 ashensore. Ambjenti organizohet nga salloni,korridori, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon, . Ka nje orientim me drite Veri – Lindje.Prona eshte ne proces hipotekimi. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte, lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes. Per me shume informacion kontakto Auronin ne numrin e telefonit +355695866020. Cmimi: 155000 Euro

Fresk, Jepet Vile Me Qira Fresk, Jepet Vile Me Qira

rent

760 m2

Dhoma Gjumi

7 Tualet

Fresk, Jepet Vile Me Qira

Rruga Muhamet Deliu, Rreth 500m larg restorant Fresku, Jepet me qira 4 katet e nje vile dhe bodrumi i saj. Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar, mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi si: institucion, kopesht, shkolle, qender kursesh etj. Sip. per kat 170m2. Per me shume info kontakto Jusildin ne numrin e telefonit: 0676088300 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

3,500 €
Rr. e Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Rr. e Elbasanit, Shitet Apartament 3+1

sale

97 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Rr. e Elbasanit, Shitet Apartament 3+1

Rr. e Elbasanit, Shitet Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues. Ambjenti organizohet nga salloni, 3 dhoma gjumi, 1 tualet, me ajrosje natyrale. Ka nje orientim me drite Veri – Lindje. Disponon Dokumentacion Te Rregullt Hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte, lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes. Ideal per te jetuar ose per investim. Per me shume info tel : 0674052735 Cmimi: 119.000 Euro

Pallati me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1 Pallati me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1

sale

86 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Pallati me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1

Pallati me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 97m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me ajrosje natyrale, dhe 1 ballkon. Ka nje orientim me drite Jug – Perendim. Disponon Dokumentacion Te Rregullt Hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte, lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes. Cmimi: 86000 Euro.