Mei Realty Plaza

Mei Realty Plaza
SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 TEK PAZARI I RI! SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 TEK PAZARI I RI!

sale

81 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 TEK PAZARI I RI!

Apartament per shitje tek Pazari i Ri. Organizohet ne nje korridor shperndares, sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies me nje super ballkon qe shikon nga Pazari, dhome gjumi dhe nje tualet. Ka siperfaqe totale 81,08m2 dhe siperfqaje te brendshme 70,6m2. Eshte ne katin e 5 te nje pallati ne ndertim ne zemer te Pazarit. Eshte me dy ashensore. Pritet te perfundoje ne muajin dhjetor aktualisht po mbarojne shtrimin dhe finon. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes pasi ndodhet ne zemer te kryeqytetit dhe ne nje atraksionet sic eshte Pazari. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

Shitet Apartament 1+1 Ne rrugen Mine Peza Shitet Apartament 1+1 Ne rrugen Mine Peza

sale

74.9 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Shitet Apartament 1+1 Ne rrugen Mine Peza

Shitet apartamenti 1+1 ne rrugen "Mine Peza" ne katin e 12-te te nje pallati te ri ne ndeertim. Apartamenti organizohet ne: korridor shperndares , sallon, 1 dhome gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti ka orientim ne veri.Apartamenti eshte i pershtatshem per investim por edhe per banim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni Sebastianin ne numrin +355676088200

130,000 €
Jepet Apartamenti 1+1 Me Qira Tek Rruga E  Elbasanit Jepet Apartamenti 1+1 Me Qira Tek Rruga E  Elbasanit

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Apartamenti 1+1 Me Qira Tek Rruga E Elbasanit

Jepet apartamenti 1+1 me qira tek Rruga e Elbasanit ne katin e 6 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet: sallon, dhome, tualet dhe eshte i mobiluar plotesisht. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni Sebastian ne numrin +355 67 608 8200

Jepet Apartamenti 1+1 me Qira tek Rruga e "Elbasanit" Jepet Apartamenti 1+1 me Qira tek Rruga e "Elbasanit"

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Apartamenti 1+1 me Qira tek Rruga e "Elbasanit"

Jepet apartamenti 1+1 me qira tek Rruga e "Elbasanit" ne katin e 7 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet: sallon, dhome, tualet dhe eshte i mobiluar plotesisht. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni Sebastian ne numrin +355676088200

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 350EURO TEK MATERNITETI I RI! JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 350EURO TEK MATERNITETI I RI!

rent

68 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 350EURO TEK MATERNITETI I RI!

Jepet me qera apartament 1+1 tek Meterniteti i ri. Apartamenti organizohet ne nje korridor te madh, sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon i mbyllur. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar buze rruges kryesore. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me te gjitha elektroshtepiake. Lirohet me date 1 qeshor. Per kontrata 1 vjecare jepen 3 qera, e muajit te pare dhe dy garanci. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar per shkak te faciliteteve prane dhe akseseve me unazen e madhe dhe ate te vogel. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA APARTAMENT NE ASTIR 2+1! JEPET ME QERA APARTAMENT NE ASTIR 2+1!

rent

108 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QERA APARTAMENT NE ASTIR 2+1!

Jepet me qera apartament ne zonen e Astirit. Apartamenti organizohet ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare, nje korridor hyres dhe nje korridor i madh shperndares. Ka orientim jug dhe perendim, hapsira te medha dhe ndricim natyral ne te gjitha ambientet. Jepet i mobiluar si ne foto dhe eshte i sapo i lyer. Ndodhet ne katin e 8 ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar, me ashensor me cip. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar per facilitetet prane si kopshte, shkolla, supermarket etj. Per shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE ARLIS! JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE ARLIS!

rent

34 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE ARLIS!

Jepet me qera ambient biznesi prane kompleksit Arlis. Ambienti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te mireadministruar dhe eshte me pamje nga rruga kryesore. Jepet bosh. Eshte i sapo investuar me parket dhe punime te reja elektrike, me kondicioner inverter dhe tualet te ri dhe fasade xhami. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar per biznes per shkak te faciliteteve prane dhe zhvillimit qe zona ka. Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi si zyra avokatie, zyre kontabiliteti, dentist, qender estetike etj. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK AFER KLANIT! JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK AFER KLANIT!

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK AFER KLANIT!

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Aleksander Moisiu afer Klanit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mirembajtur. I cili ndodhet afer rruges kryesore. Hyrja eshte e organizuar ne nje korridor hyres me depo, ambientin e gatimit,ate te ngrenies dhe sallonin e ndenies, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Eshte i mobiluar,wifi, tv, telefon fiks, kondicioner . Zona ne te cilen ndodhet ofron facilitete dhe akses te shpejte me unazen e vogel. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN E RINASIT 4000M2! SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN E RINASIT 4000M2!

sale

4000 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN E RINASIT 4000M2!

Shitet toke ne autostraden e Rinasit. Toka mund te perdoret per biznese te ndryshm per shkak te pozicionit te favorshem qe ka. Eshte me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

250,000 €
Jepet Me Qera Apartament 3+1 Kat Vile Tek Zoja e Keshillit Te Mire! Jepet Me Qera Apartament 3+1 Kat Vile Tek Zoja e Keshillit Te Mire!

rent

126 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Kat Vile Tek Zoja e Keshillit Te Mire!

Jepet me qera kat vile tek Zoja e Keshillit te Mire. Apartamenti organizohet ne nje korridor hyres, sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, tre dhoma gjumi, dy tualete me dritare, verande dhe oborr privat. Hyrja ndodhet ne katin e pare te nje vile private, me hyrje te vecante perballe Zojes se Keshillit te Mire. Jepet e mobiluar sic ne foto. Ka te gjitha elektroshtepiaket dhe me kondicionet ne cdo ambient. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e favorshme per shkak te aksesit me rruget kryesore dhe faciliteteve afer. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+2 ne Bllok Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+2 ne Bllok

rent

120 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+2 ne Bllok

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet ne sallon, 2 dhoma dhe 2 tualet, depo, 2 ballkone. Apartamenti eshte i investura dhe pallati eshte i mire administruar. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ku ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

JEPET ME QERA APARTAMENT I RI TEK KOMPLEKSI VIZION PLUS  2+1+2! JEPET ME QERA APARTAMENT I RI TEK KOMPLEKSI VIZION PLUS  2+1+2!

rent

120 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QERA APARTAMENT I RI TEK KOMPLEKSI VIZION PLUS 2+1+2!

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek kompleksi Vizion Plusit. Apartamenti organizohet ne nje korridor shperndares, sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, nje korridore tek dy dhomat e gjumit, dy tualete ku njeri me dritare dhe dy ballkone. Hyrja eshte shume mire e investuar me elektroshtepiake te reja dhe te paperdorura, me mobilim me arkitekt. Ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara ne zone per shkak te faciliteteve prane dhe aksesit. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803