Mei Realty Plaza

Tek Liqeni Thate Jepet Me Qira Ambient Komercia Tek Liqeni Thate Jepet Me Qira Ambient Komercia

rent

115 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Tek Liqeni Thate Jepet Me Qira Ambient Komercia

Tek Liqeni Thate Jepet Me Qira Ambient Komercial me nje siperfaqe totale 115 m2, ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, buze rruge. Ambienti eshte i pershtatshem per zyre ose aktivitete te ketij lloji. Cmimi: 350€ / Muaj. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Auronin ne numrin e telefonit: +355675088806.

Shitet Apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate Shitet Apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate

sale

198 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate

Shitet Apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate ne katin e 6 jo i fundit ne nje pallate ne ndertim qe perfundon ne maj 2022, me punime cilesore dhe fasade e ventiluar. Apartamenti organizohet ne sallon me ambient gatimi te vecuar, tre dhoma gjumi, 2 tualete, ku njeri eshte brenda dhomes matrimoniale, 1 garderobe dhe 4 ballkon. Orientim Jug-Perendim me pamje te lire nga Liqeni i Thate. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode . Per me shume informacion kontakto Auronin ne numrin e telefonit +355675088806. Cmimi: 281000 Euro

Tek Liqeni Thate jepet me qira apartamenti 2+1 Tek Liqeni Thate jepet me qira apartamenti 2+1

rent

110 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Liqeni Thate jepet me qira apartamenti 2+1

Tek Liqeni Thate jepet me qira apartamenti 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet ne sallon ndenje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualet dhe ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. Cmimi eshte 350 euro/muaj . Per me shume informacione per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Auronin ne numrin +355675088806.

Tek Liqeni Thate jepet me qira apartamenti 2+1 Tek Liqeni Thate jepet me qira apartamenti 2+1

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Liqeni Thate jepet me qira apartamenti 2+1

Tek Liqeni Thate jepet me qira apartamenti 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet ne sallon ndenje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 40m2 verande. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. Cmimi eshte 420 euro/muaj . Per me shume informacione per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Auronin ne numrin +355675088806.

Tek Liqeni Thate Shitet Apartamenti 1+1 Me Ballkon Tek Liqeni Thate Shitet Apartamenti 1+1 Me Ballkon

sale

63 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Liqeni Thate Shitet Apartamenti 1+1 Me Ballkon

Tek Liqeni Thate Shitet Apartamenti 1+1 Me Ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te i nje pallati te ri me ashensor . Siperfaqa totale e Apartamentit eshte 75.5m2 nga te cilat 63.2 m2 eshte hapsira neto. Ambjenti organizohet nga salloni me ambient gatimi dhe dalje ne ballkon ,dhoma gjumit dhe tualeti. Orientim Lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion kontakto Auronin ne numrin e telefonit +355675088806. Cmimi: 76000 Euro

Jepet Me Qira Apartament 1+1, Tek Mine Peza. Jepet Me Qira Apartament 1+1, Tek Mine Peza.

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 1+1, Tek Mine Peza.

Jepet me qira apartament super i mobiluar, tek Rruga Mine Peza prane Prokurorise. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni + kuzhinë gatimi, 1 dhome gjumi, 1 dhome garderobe, 1 tualet me drite natyrale dhe 2 ballkone. Ka nje orientim me drite - Lindje. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i mire investuar dhe ka sistem ngrohje - ftohje. Zona ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Cmimi: 400 Euro/Muaj. Per me shume informacione, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Frensin ne numrin +355676088200.

Tek Liqeni I Thate Jepet Me Qira Ambient Komercial Tek Liqeni I Thate Jepet Me Qira Ambient Komercial

rent

80 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Tek Liqeni I Thate Jepet Me Qira Ambient Komercial

Tek Liqeni I Thate Jepet Me Qira Ambient Komercial me nje siperfaqe totale 80m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe eshte i ndare ne dy ambiente nga 40 metra secili. Mund te jepen edhe te ndare nga 250 euro secili, ndersa te dy ambientet jepen 500 euro total. Ambienti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin e telefonit: +355674052735.

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Rruga Elbasanit. Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Rruga Elbasanit.

rent

110 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Rruga Elbasanit.

Jepet me qira apartament 2+1 Tek Rruga Elbasanit, shume prane parkut te liqenit. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Pallat i ri me ashensor. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara. Cmimi 450 Euro. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin 0674052735.

Jepet Me Qira Penthouse 3+1+2 Tek Kopshti Botanik Jepet Me Qira Penthouse 3+1+2 Tek Kopshti Botanik

rent

150 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Jepet Me Qira Penthouse 3+1+2 Tek Kopshti Botanik

Jepet me qira penthouse 3+1+2 Tek Kopshti Botanik. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda. Pallat i ri me ashensor. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara. Cmimi 500 Euro. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin 0674052735.

Tek Rruga e Kavajes Shitet Super Apartamenti 2+1+ 2 Tek Rruga e Kavajes Shitet Super Apartamenti 2+1+ 2

103 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Rruga e Kavajes Shitet Super Apartamenti 2+1+ 2

Tek Rruga e Kavajes Shitet Super Apartamenti 2+1+ 2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqa totale e Apartamentit eshte 117 m2 nga te cilat 102.7 m2 eshte hapsira neto. Ambjenti organizohet nga korridori shperndares, salloni me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete dhe ballkon. Orientim Jug. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar ne menyre cilesore. Per cdo informacion kontaktoni tani Auronin ne numrin e telefonit +355675088806. Cmimi: 150 000 Euro

Shitet Apartament 1+1, Ne Brryl. Shitet Apartament 1+1, Ne Brryl.

sale

58.4 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 1+1, Ne Brryl.

Shitet apartament 1+1 ne Brryl. Apartamenti me nje siperfaqe totale 65,5 m2 dhe te brendshme 58.4 m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor i ndertuar ne vitin 2006. Ambjenti organizohet nga salloni me kuzhinë gatimi,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe mundesi per te pershtatur ballkon ne dhomen e gjumit. Pallati ndodhet shume prane rruges kryesore dhe zona ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Apartamenti shitet i rregulluar sic eshte ne foto. Orientimi Jug- Lindje. Cmimi: 67.000 Euro. Disponon certifikate pronesie. Per cdo informacion kontaktoni per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Frensin ne numrin +355676088200

67,000 €
Tek Liqeni i Tiranes Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Liqeni i Tiranes Jepet Me Qira Apartament 2+1

rent

120 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Liqeni i Tiranes Jepet Me Qira Apartament 2+1

Tek liqeni i Tiranes, perballe Nobis jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.