Mei Realty Don Bosko

Mei Realty Don Bosko
Jepet Me Qira Ambient Komercial Ne Don Bosko Jepet Me Qira Ambient Komercial Ne Don Bosko

35 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Jepet Me Qira Ambient Komercial Ne Don Bosko

Jepet me Qira Ambient Komercial Ne Don Bosko. Ambienti me nje siperfaqje 35m2 eshte 4m i larte dhe i pershtatshem per aktivitete te ndryshme dhe shume i pershtatshem per zyra. Per me shume informacion Kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

Te Rr Him Kolli Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 I Mobiluar Te Rr Him Kolli Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 I Mobiluar

95 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Te Rr Him Kolli Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 I Mobiluar

Te Rr Him Kolli Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 I Mobiluar. Apartamenti organizohet si me posht: ambienti i ndenjes me guzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi , tualet dhe ballkon . Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te paisur me ashensor . Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha facilitetet e nevojshem pasi ndoshet shume afer qendres . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Albanin :+355676088500.

Shitet Apartamenti 2+1+2 Te Rezidenca ASL Shitet Apartamenti 2+1+2 Te Rezidenca ASL

119,6 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Shitet Apartamenti 2+1+2 Te Rezidenca ASL

Shitet Apartament 2+1+2 ne nje nga Rezidencat me te reja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-banim me Orientimi Perendim dhe eshte i organizuar ne 2 dhome gjumi, sallon, 2 tualet dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme sic jane shkolla, kopshte, spitale dhe eshte lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes. Per me shume informacion kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

Te Rr.Fortuzi Shitet Ambient Komercial Te Rr.Fortuzi Shitet Ambient Komercial

sale

55 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Te Rr.Fortuzi Shitet Ambient Komercial

Te Rr.Fortuzi Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati egzistues. Ndodhet buze rruges kryesore dhe ka siperfaqje 55m2. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

Tek Rezidenca Future Home Shitet Apartament 2+1 Tek Rezidenca Future Home Shitet Apartament 2+1

114 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Tek Rezidenca Future Home Shitet Apartament 2+1

ek Rezidenca Future Home, Shitet Apartament 2+1!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre te rregullt, ku koridori ben shperndarjen e dhomes se ndenjes dhe kuzhines me hapesira te bollshme dhe me dalje ne ballkon, nje tualet qendror per apartamentin me dritare, dhomes matrimoniale me tualet brenda, dhe nje dhome tjeter gjumi. Siperfaqja totale e apartamentit prej 114.44 m2 me hapesira te konsiderueshme krijon kushtet per nje jetese sa me komode. Zona ofron facilitete te shumta dhe eshte zone ne zhvillim e siper. Orientimi jug-perendim e cila ofron ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Prona eshte ne proces hipotekimi. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

106,500 €
Tek Rezidenca Future Home Shitet Apartament 2+1 Tek Rezidenca Future Home Shitet Apartament 2+1

sale

114 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Tek Rezidenca Future Home Shitet Apartament 2+1

Tek Rezidenca Future Home, Shitet Apartament 2+1!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre te rregullt, ku koridori ben shperndarjen e dhomes se ndenjes dhe kuzhines me hapesira te bollshme dhe me dalje ne ballkon, nje tualet qendror per apartamentin me dritare, dhomes matrimoniale me tualet brenda, dhe nje dhome tjeter gjumi. Siperfaqja totale e apartamentit prej 114.44 m2 me hapesira te konsiderueshme krijon kushtet per nje jetese sa me komode. Zona ofron facilitete te shumta dhe eshte zone ne zhvillim e siper. Orientimi jug-lindje ofron ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Prona eshte ne proces hipotekimi. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

106,500 €
Te Kinema Agimi Shitet Ambient Komercial Te Kinema Agimi Shitet Ambient Komercial

sale

m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Te Kinema Agimi Shitet Ambient Komercial

Te Kinema Agimi Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati egzistues. Ndodhet buze rruges kryesore dhe ka siperfaqje 34,5m2. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

169,000 €
SHITET 500m2 TRUALL NE KASHAR ME HIPOTEKE SHITET 500m2 TRUALL NE KASHAR ME HIPOTEKE

sale

490 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

SHITET 500m2 TRUALL NE KASHAR ME HIPOTEKE

SHITET 500m2 TRUALL NE KASHAR ME HIPOTEKE. Trualli eshte i pajisur me Certifikate Pronesie dhe lejohet te ndertohet. Ndodhet ne Kashar afer shkolles se mesme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

25,000 €
SHITET VILE 4-KATESHE PRANE RRUGES MYSLYM KETA. SHITET VILE 4-KATESHE PRANE RRUGES MYSLYM KETA.

sale

516 m2

Dhoma Gjumi

4 Tualet

SHITET VILE 4-KATESHE PRANE RRUGES MYSLYM KETA.

Shitet vile 4-kateshe prane Rruges Myslym Keta. Vila eshte e organizuar ne 4 kate banimi, dhe garazhd ne katin 0. Ka siperfaqe te konsiderueshme ndertimi prej 516 m, cka e ben te pershtashme per te jetuar nje famile e madhe ose disa familje. Njeri nga katet eshte i banushem, te tjeret kane nevoje per punime. Zona eshte e qete dhe me askes. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

OKAZION! SHITET DUPLEX NE RRUGENE  KAVAJES, TIRANA CONSTRUCTION OKAZION! SHITET DUPLEX NE RRUGENE  KAVAJES, TIRANA CONSTRUCTION

sale

227 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

OKAZION! SHITET DUPLEX NE RRUGENE KAVAJES, TIRANA CONSTRUCTION

Shitet duplex ne Rrugen e Kavajes, Tirana Construction. Duplexi shtrihet ne katin 4-5 te nje pallati te ri. Organizohet ne sallon te bollshem, dhome gjumi, tualet, ballkon ne katin e pare dhe me 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon ne katin e dyte. Duplexi shoqerohet edhe me nje kopesht rreth 50 m, duke krijuar idenne e shtepise private. Orientimi eshte Jug-Veri. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Cmimi sipas kerkeses
SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK E88 SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK E88

sale

109 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK E88

Shitet apartament 2+1+2 afer Kupoles tek E88. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te tek nje kompleks te ri ne zhvillim. Kulla ku ndodhet apartamenti eshte totalisht e perfunduar dhe pritet pajisja me certifikate pronesie. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, 2 tualete, korridor. Orientimi eshte Veri-Lindje. per me shume informacion kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

Te Kopshti Botanik Shitet Apartamenti 2+1 Te Kopshti Botanik Shitet Apartamenti 2+1

88 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Te Kopshti Botanik Shitet Apartamenti 2+1

Te Kopshti Botanik shitet apartamenti 2+1 . Ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati te ri ne ndertim. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, 2 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ku ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Orientimi i apartamentit eshte Lindje- Jug Lindje. Eshte ne faze tulle dhe eshte me fasade te ventiluar ne perfumdim. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani ne numrin +355676088500