Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Prane Pallatit Te Sportit "Asllan Rusi", Jepet Me Qira Apartament 1+1
ID: mei 742
Apartment
To rent
400 €
80 m2
Address
Description

Prane Pallatit Te Sportit "Asllan Rusi", mbrapa RING CENTER jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualet dhe nje verande 22 m2. Per me shume info kontaktoni ne numrin 0675088808.

Features
  • Bathroom (s) : 1
  • Living Room (s) : 1
  • Net Area : 60
  • 1 bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 80 m2
  • 400 €
  • Tirana - Zogu I Zi
  • 103
  • 6
Video

Share