Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1.
ID: MEI2753
Apartment
For Sale
60,000 €
Sip. Totale: 90 m2
Address
Description

Ne Rrugen Ali Demi prane shkolles me te njejtin emer shitet apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka orientim Jug Veri. Ai shitet i pa mobiluar. Apartamenti organizohet nga korridor ne hyrje me pas dy dhomat ne krahun Verior dhe ambjenti i ndenjes me kuzhinen dhe ballkoni ne krahun Jugor. Apartamenti disponon dokument te rregullt pronesie. Zona ku ndodhet ka prane shkollen, dyqanet, ka dalje ne Unaze dhe ndodhet vetem 10 min larg sheshit Skenderbej. Kontaktoni tani per te vizituar pronen ose prona te ngjashme ne zone ne numrin +35542201010

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 90 m2
  • Sip. Totale: 90 m2
  • 60,000 €
  • Tregu Elektrik
  • 67
  • 5
Share