Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE DREJTORISE SE POLICISE!
ID: MEI8231
Apartment
To Rent
400 €
Sip. Totale: 74 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 74m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor dhe mirembajtje. Organizohet ne salle ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore, i pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 74 m2
  • Sip. Totale: 74 m2
  • 400 €
  • Drejtoria E Policise
  • 46
  • 4
Share