Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET SHTEPI PRIVATE TEK LAGJIA 17!
ID: MEI7175
House
For Sale
200,000 €
Sip. Totale: 295 m2
Address
Description

Shitet shtepi private me siperfaqe trualli 295m2 dhe 130 m2 siperfaqe ndertimi. Organizohet nga salloni ku behet shperndarja ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines , dy dhoma gjumi perkatesisht secila me banjo, shtepia gjithashtu disponon edhe nje dhome gjumi e cila eshte e vecuar bashke me banjon . Ndertesa ka punime cilesore sistem kapot te jashtem ku ruhen temperaturat e brendeshme te nderteses si ne vere dhe ne dimer. Sistem elektrik te ri bashke me tavanet e varura. Shtepia ofrone komoditet dhe jetes shume te qete. Disponon dokumentacion te rregullt. Per nje vizite ne prone apo prona te ngjashme mos nguroni te na kontaktoni .

Features
  • 3 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 3 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 130 m2
  • Sip. Totale: 295 m2
  • 200,000 €
  • Lagjia 17
  • 257
Share