Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLEPA, PLAZH!
ID: MEI6890
Apartment
To Rent
700 €
Sip. Totale: 75 m2
Address
Description

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 75 m2 .Ndodhet në nje pallat te ri, te pajisur me te standarteve me te larta te sigurise, i organizuar ne nje soggiorno, nje kuzhine , nje dhoma gjumi, nje tualet. Gjithashtu ka nje ballkon te bollshem. Apartamenti eshte totalisht i arreduar,te nje stili modern, me punime cilesore, sistem ngrohje , sistem ndricimi etj. Apartamenti jepet me qira mujore dhe perfshin te gjitha pagesat e dritave, ujit, internetit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 75 m2
  • Sip. Totale: 75 m2
  • 700 €
  • Plepa
  • 139
  • 2
Share