Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI KAVAJES!
ID: MEI6850
Apartment
For Sale
60,000 €
Sip. Totale: 57 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 57 m2, siperfaqe te brendshme prej 50m2. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi nje tualet, dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per cdo informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 50 m2
  • Sip. Totale: 57 m2
  • 60,000 €
  • Shkembi I Kavajes
  • 63
  • 4
Share