Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NE LAGJEN 12!
ID: MEI6831
Commercial
To Rent
800 €
Sip. Totale: 140 m2
Address
Description

Jepet me qira ambjent biznesi me siperfaqe te brendshme prej130m2 dhe siperfaqe totale prej 140 m2. Ambienti organizohet ne nje hapesire open space dhe nje tualete.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 0 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 130 m2
  • Sip. Totale: 140 m2
  • 800 €
  • Lagjia 12
  • 51
  • 1
Share