Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 1+1 NË SHKEMB KAVAJE!
ID: MEI6559
Apartment
For Sale
79,000 €
Sip. Totale: 98 m2
Address
Description

Apartamenti ka një siperfaqe totale prej 98m2 i pozicionuar në një pallat të ri të pajisur me ashensor. Është i organizuar në një holl që bën shpërndarjen në dhomën e ndenjes së bashku me këndin e kuzhinës, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Zona në të cilën ndodhet është një nga zonat më të frekuentuara. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për një vizitë ne pronë apo në prona të ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 98 m2
  • Sip. Totale: 98 m2
  • 79,000 €
  • Shkembi I Kavajes
  • 109
Share