Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA VILE ME PISHINE NE GJIRIN E LALZIT
ID: MEI5700
Villa
To Rent
3,000 €
Sip. Totale: 1850 m2
Address
Description

Vila ndodhet ne nje zone private ne Gjirin e Lalzit prane Resort Bianca-s. Prona zoteron 1850m2 toke dhe 126m2 siperfaqe ndertimi. Organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine, dy dhoma gjumi ku secila ka tualetin e saj privat, nga dhoma e ndenjes ka dalje direkte ne veranden me pamje nga nje liqen ne zone dhe akses ne pishinen e viles. Mobilimi eshte totalisht i ri dhe arredimi i viles eshte i sapo perfunduar. Pishina eshte ndertuar ne baze te standarteve me te mira dhe me cilesore te tregut . Pamja e viles se bashku me arredimin e saj modern dhe luksoz ofron kushtet perfekte per nje jetese te qete, private dhe teresisht komode. Vila gjate veres jepet me qira ditore. Prona zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 126 m2
  • Sip. Totale: 1850 m2
  • 3,000 €
  • Gjiri I Lalzit
  • 24
Share