Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA !
ID: MEI5697
Apartment
For Sale
41,000 €
Sip. Totale: 62 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 62m2 dhe ndodhet ne katin e katert banim te nje pallati te mirembajtur. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar per banim dhe per pushime. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 62 m2
  • Sip. Totale: 62 m2
  • 41,000 €
  • Iliria
  • 48
  • 5
Share