Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENTI 2+1+2 NE VOLLGA
ID: MEI5694
Apartment
For Sale
Price upon request
Sip. Totale: 116 m2
Address
Description

Shitet apartament 2+1+2 me nje siperfaqe totale prej 116m2 dhe siperfaqe te brendshme 100m2. Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te mira te qytetit orientim gjeografik shume te favorshem per ajrosjen e te gjithe apartamentit ne menyre natyrale.Ofrohet pamje nga deti gjithashtu eshte nje ambient shume te rehatshem dhe komod per jetesen tuaj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 100 m2
  • Sip. Totale: 116 m2
  • Price upon request
  • Vollga
  • 37
Share