Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR!
ID: MEI5518
Apartment
For Sale
82,000 €
Sip. Totale: 92 m2
Address
Description

Shitet Super Apartament 2+1 në Astir! Kati i 2-te i nje pallati me ashensor. Ka nje siperfaqe te brendeshme prej 82.24 m2 dhe siperfaqe totale prej 92.14 m2. Shtepia ne gjendje shume te mire. Eshte me hipoteke. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 82 m2
  • Sip. Totale: 92 m2
  • 82,000 €
  • Yzberisht
  • 31
  • 2
Share