Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE SHKOZET!
ID: MEI5514
Apartment
For Sale
100,000 €
Sip. Totale: 147 m2
Address
Description

Shitet apartament me nje siperfaqe prej 147m2.Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3-kateshe. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me ambientin e kuzhines, tre dhoma gjumi,nje ambient i vecuar per gatim, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe eshte i arreduar deri ne detaje, me punime mjaft cilesore, duke ofruar komoditet dhe komfort. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne prone mos hezitoni te kontaktoni.

Features
  • 3 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 147 m2
  • Sip. Totale: 147 m2
  • 100,000 €
  • Shkozeti
  • 41
  • 2
Share