Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT TE GENER 2
ID: MEI5350
Apartment
For Sale
285,000 €
Sip. Totale: 132 m2
Address
Description

Shitet Apartament 2+1+2 te Gener 2. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Me orientim veri lindje dhe me pamje nga liqeni i Tiranes. Ndodhet ne nje nga komplekset me te bukura dhe me te medha te Tiranes. Me ndertime cilesore dhe bashkohore, ka shkalle emergjence, instalimet me te fundit dhe mundesi per te patur nje apartament smart. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, ne nje koridor lidhes me dy dhomat e gjumit, ku njera prej tyre ka tualet te brendshem, me nje tualet kryesor dhe nje vend te vecuar per lavanderi. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim dhe permban te gjitha facalitetet e mundeshme. Per me teper kontaktoni Fjorin ne 0675088803.

Features
  • View to Lake
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 110 m2
  • Sip. Totale: 132 m2
  • 285,000 €
  • 33
  • 3
Share