Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE FLAGSHIPIT
ID: MEI4853
Apartment
For Sale
65,000 €
Sip. Totale: 64 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 64,3m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues . Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 64 m2
  • Sip. Totale: 64 m2
  • 65,000 €
  • Flag Ship
  • 48
Share