Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VOLLGA
ID: MEI4442
Apartment
For Sale
160,000 €
Sip. Totale: 156 m2
Address
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim ne zonen e Vollges. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 156 m2 dhe orientim jug-lindje, i cili i mundeson ndricim natyral pothuajse gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore, i pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 3 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 156 m2
  • Sip. Totale: 156 m2
  • 160,000 €
  • Vollga
  • 17
  • 7
Share