Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Jepet Me Qera Super Apartament 1+1, Tek Fiori Di Bosco.
ID: MEI4441
Apartment
To Rent
350 €
Sip. Totale: 66 m2
Address
Description

Jepet me qira super apartament i mobiluar, ne Don Bosko tek kompleksi Fiori Di Bosco. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni + kuzhinë gatimi, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe ballkoni. Ka nje orientim me drite - Lindje. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i mire investuar dhe ka kondicioner ne cdo dhome. Zona ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Cmimi: 350 Euro/Muaj. Per me shume informacione, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Frensin ne numrin +355676088200.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 60 m2
  • Sip. Totale: 66 m2
  • 350 €
  • Don Bosko
  • 27
  • 2
mei.video
Share