Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Shitet Apartament 2+1, Tek Rruga Mine Peza.
ID: MEI4440
Apartment
For Sale
86,000 €
Sip. Totale: 101 m2
Address
Description

Shitet apartament 2+1, prane rruges Mine Peza. Apartamenti organizohet ne korridor shperndares ,sallon me ambjent gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi, depo ,1 tualet, 1 ballkon dhe ka siperfaqe totale 101 m2. Apartamenti ka orientim Jug - Peredim. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallat ekzistues pa ashensor. Disponon certifikate pronesie. Cmimi 86.000 Eruo. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Frensin ne numrin +355676088200.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 101 m2
  • Sip. Totale: 101 m2
  • 86,000 €
  • Rruga Mine Peza
  • 25
  • 2
Share