Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MALI I ROBIT
ID: MEI4439
Apartment
For Sale
57,000 €
Sip. Totale: 72 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 72 m2 dhe ndodhet ne katin e trete banim te nje pallati te ri. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit ku ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 66 m2
  • Sip. Totale: 72 m2
  • 57,000 €
  • Mali i Robit
  • 20
  • 3
Share