Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Shitet Apartament 2+1, Tek Fusha Ali Demit.
ID: MEI4435
Apartment
For Sale
64,900 €
Sip. Totale: 81 m2
Address
Description

Shitet apartamenti 2+1 ne Ali Dem prane Fushes. Apartamenti eshte i mire investuar dhe ndodhet ne katin e 5-te (te fundit) te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne korridor shperndares, sallon me ambient gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkoni. Apartamenti ka siperfaqe 81 m2 neto dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Cmimi: 64.900 Euro. Per me shume informacione, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Frensin ne numrin +355676088200.

Features
  • View to Mountain
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 81 m2
  • Sip. Totale: 81 m2
  • 64,900 €
  • Ali Demi
  • 20
  • 5
Share