Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI TE VILA E ZOGUT
ID: MEI4317
Apartment
For Sale
Price upon request
Sip. Totale: 110 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati ne ndertim. Ka nje orientim jug-perendim qe mundeson drite natyrale si dhe pozicioni i tij ofron nje pamje te mrekullushme te te gjithe qytetit dhe detit.Punimet jane totalisht te reja dhe shume cilesore. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion me kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 110 m2
  • Sip. Totale: 110 m2
  • Price upon request
  • Vila e Zogut
  • 18
  • 4
Share