Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET
ID: MEI4314
Apartment
For Sale
34,000 €
Sip. Totale: 50 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Godina ne te cilen ndodhet apartamenti eshte ndertuar vitin e fundit dhe ploteson te gjitha standartet e kerkuara bashke me facilitetet. Apartamenti eshte shume prane detit dhe eshte mjaft i pershtatshem per nje jetese sa me komode ne nje nga zonat me te qeta dhe gjelberuara te kesaj vije bregdetare. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 42 m2
  • Sip. Totale: 50 m2
  • 34,000 €
  • Qerret
  • 18
  • 5
Share