Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Jepet Me Qira Ambient Komercial Ne Don Bosko
ID: MEI4279
Commercial
mei.for_
200 €
Sip. Totale: 35 m2
Address
Description

Jepet me Qira Ambient Komercial Ne Don Bosko. Ambienti me nje siperfaqje 35m2 eshte 4m i larte dhe i pershtatshem per aktivitete te ndryshme dhe shume i pershtatshem per zyra. Per me shume informacion Kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

Features
  • Bedrooms
  • Living room
  • Bathroom
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: 35 m2
  • 200 €
  • Don Bosko
  • 34
Share