Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI
ID: MEI4133
Commercial
To Rent
1,200 €
Sip. Totale: 217 m2
Address
Description

Ne Currila, ne nje vend shume te kerkuar jepet me qera ambient i pershtatshem per ushtrim aktivitet te ndryshem biznesi. Siperfaqja e shfrytezueshme eshte 217 m2. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin 0 te nje ndertimi te koheve te fundit dhe eshte i pa vene me pare ne shfrytezim. Per cdo informacion per pronen na kontaktoni.

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 0 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 217 m2
  • Sip. Totale: 217 m2
  • 1,200 €
  • Currilat
  • 45
  • 1
Share