Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA SEZONALE APARTAMENT 1+1 NE GOLEM
ID: MEI4127
Apartment
To Rent
Price upon request
Sip. Totale: 52 m2
Address
Description

Ne Golem shume prane detit jepet me qira sezonale apartament 1+1, me cmim 70 Euro ne nate. Apartamenti eshte i mobiluar me elemente shume cilesore dhe eshte i organizuar ne dhome ndenjje me hapesire te bollshme e cila lidhet me kuzhinen e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Vendodhja e apartamentit eshte ne nje nga zonat me turistike dhe te frekuentuara te bregdetit. Per me shume informacion jeni te mirepritur.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 48 m2
  • Sip. Totale: 52 m2
  • Price upon request
  • Golem
  • 38
  • 3
Share