Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 2+1 TE VOLLGA, NDERTIM I RI
ID: MEI4123
Apartment
For Sale
119,000 €
Sip. Totale: 119 m2
Address
Description

Te Vollga shitet apartament me siperfaqje totale 119 m2 ne nje ndertim te ri. Apartamenti eshte ndertuar me parametra cilesore dhe pervec hapesires dhe drites ka edhe pamje te mrekullueshme. Ai eshte i organizuar ne nje dhome ndenjje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 4 te nderteses. Per vizite ne prone na kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 108 m2
  • Sip. Totale: 119 m2
  • 119,000 €
  • Vollga
  • 25
  • 4
Share