Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM
ID: MEI4119
Apartment
For Sale
35,800 €
Sip. Totale: 60 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 59.6M2 dhe ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri gjashte katesh me ashensor. Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje bashke me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Eshte i pa mobiluar dhe objekti eshte ne fazen e fundit te ndertimit me cmim 600 euro / M2. Ndodhet shume prane detit ne zonen e Golemit prane Hotel Grint. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 53 m2
  • Sip. Totale: 60 m2
  • 35,800 €
  • Golem
  • 21
  • 6
Share