Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE HOTEL GRINT
ID: MEI4117
Apartment
For Sale
37,800 €
Sip. Totale: 63 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 62.7M2 dhe ndodhet ne katin e gjashte te banimit te nje pallati te ri me ashensor, ndertimi i objektit eshte ne fazen e fundit. Apartamenti organizohet ne nje soggiorno, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje ballore me detin. Cmimi eshte 600euro/M2. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 56 m2
  • Sip. Totale: 63 m2
  • 37,800 €
  • Golem
  • 21
  • 6
Share