Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL ADRIATIK, PLAZH
ID: MEI3994
Apartment
For Sale
45,000 €
Sip. Totale: 65 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendhme prej 61M2 dhe ndodhet ne katin e trete banimi te nje pallati tete katesh te ri, te mirembajtur dhe me ashensor. Pallati nuk ka demtime nga termeti. Apartamenti ndodhet ne vije te pare me detin dhe pamja qe ofron eshte e mrekullueshme. Organizohet nga nje dhome ndenje, kend kuzhine i vecuar, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartemanti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 61 m2
  • Sip. Totale: 65 m2
  • 45,000 €
  • Plazh, Durres
  • 42
  • 3
Share