Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET PAPAFINGO NE PLAZH PRANE HOTEL PALACE
ID: MEI3942
Apartment
For Sale
62,000 €
Sip. Totale: 103 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 103 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 dhe te fundit te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande qe shtrihet rreth pjeses me te madhe te apartamentit. Pamja qe ofrohet eshte e bukur dhe pjeserisht nga deti. Vendodhja eshte mjaft e favorshme per nje jetese komode fale faciliteteve qe ofrohen. Apartamenti posedon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 103 m2
  • Sip. Totale: 103 m2
  • 62,000 €
  • Plazh, Durres
  • 64
  • 6
Share