Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET TOKE NE SPITALLE
ID: MEI3899
Land
For Sale
Price upon request
Sip. Totale: 4377 m2
Address
Description

Toka ka nje siperfaqe prej 4377m2 me vendndodhje ne nje nga zonat me te preferuara. Eshte e pershtatshme per ndertimin e aktiviteteve te ndryshme. Gezon certifikate pronesie te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju ftojme te kontaktoni.

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 0 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 4377 m2
  • Price upon request
  • Spitalle
  • 103
Share