Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 tek Farmacia nr.10
ID: MEI3564
Apartment
mei.for_
350 €
Sip. Totale: 111 m2
Address
Description

Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 tek Farmacia nr.10. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi ,1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. . Per me teper informacion kontakto Frensin ne numrin 0676088200.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 111 m2
  • Sip. Totale: 111 m2
  • 350 €
  • Rruga e Dibres
  • 45
Share