Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Ne Sauk Jepet Kat Vile Me Qira
ID: MEI3513
Apartment
To Rent
130 €
Sip. Totale: 85 m2
Address
Description

Ne Sauk Jepet Kat Vile 1+1 Me Qira. Ndodhet ne katin e dyte te viles me nje siperfaqje 85m2 Eshte i mobilua pjeserisht dhe ka akses me rrugen kryesore. Per me shume informacion kontaktoni numrin +355676088500

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: 85 m2
  • 130 €
  • Sauk
  • 20
Share