Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 2+1 PARAFABRIKATET
ID: MEI3275
Apartment
For Sale
36,000 €
Sip. Totale: 60 m2
Address
Description

Apartamenti ka siperfaqe prej 59.3m2, ndodhet ne zonen e Stadiumit. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati parafabrikat. Ka organizim ne 1 dhome ndenje bashke me kendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet i pamobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 59 m2
  • Sip. Totale: 60 m2
  • 36,000 €
  • Stadiumi
  • 147
  • 3
Share