Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENTI 3+1+2 TEK "SOTIR NOKA"
ID: MEI3274
Apartment
For Sale
90,000 €
Sip. Totale: 108 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 108m2. Organizohet 1 dhome ndenje bashke me kendin e kuzhines, 3 dhoma gjumi, 2 tualete ku njeri i perket dhomes matrimoniale dhe 1 ballkon me pamje nga rruga kryesore. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Ka mobilim bashkekohor per jetese komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione na kontaktoni.

Features
  • 3 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 108 m2
  • Sip. Totale: 108 m2
  • 90,000 €
  • Lagjia 6
  • 192
  • 6
Share