Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT NE VOLLGA 2+1
ID: MEI3272
Apartment
For Sale
65,000 €
Sip. Totale: 101 m2
Address
Description

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te bukura te qytetit me siperfaqe 101m2. Organizohet ne dhomen e ndjenjes bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon, perfshire dhe mobilimi bashkekohor. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mirembajtur. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje shoqerim ne prone ose me teper informacion kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 101 m2
  • Sip. Totale: 101 m2
  • 65,000 €
  • Vollga
  • 136
  • 5
Share