Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 1+1+VERANDE RRUGA SKENDERBEJ
ID: MEI3270
Apartment
For Sale
55,000 €
Sip. Totale: 95 m2
Address
Description

Shitet apartament 1+1 tek Drejtoria e tatimeve. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 95m2. Organizohet ne nje dhome gjumi,nje soggiorno se bashku me kuzhinen dhe nje tualet me ajrosje dhe nje verande te madhe. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ka nje ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites pasi ka nje orientim Jug-Lindje. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 95 m2
  • 55,000 €
  • Drejtoria Tatimore
  • 249
Share