Stela Prifti

Stela Prifti
Stela Prifti

Property expert / Realtor

355692037472

Contact Us

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE SHKOZET! SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE SHKOZET!

sale

147 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE SHKOZET!

Shitet apartament me nje siperfaqe prej 147m2.Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3-kateshe. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me ambientin e kuzhines, tre dhoma gjumi,nje ambient i vecuar per gatim, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe eshte i arreduar deri ne detaje, me punime mjaft cilesore, duke ofruar komoditet dhe komfort. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne prone mos hezitoni te kontaktoni.

100,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALIN E ROBIT ! SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALIN E ROBIT !

sale

66 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALIN E ROBIT !

Shitet apartament me nje siperfaqe te brendshme prej 54 m2 dhe nje siperfaqe totale prej 65.5m2 ne katin e pare te nje pallati te ri, te mirembajtur ne Malin e Robit. Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe shume prane plazhit , i rrethuar totalisht mes pishave qe ofrojne nje ambient shume te rehatshem dhe komod per pushimet tuaja. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron shumellojshmeri sherbimesh, si hoteleri, restorante, markete etj. Gjithashtu ofrohet mundesia e jeteses ne 12 muaj te vitit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK ISH RAJONI I POLICISE ! SHITET AMBIENT BIZNESI TEK ISH RAJONI I POLICISE !

sale

61 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK ISH RAJONI I POLICISE !

Shitet ambient tek ish-rajoni me siperfaqe 61.2 m2. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme,aktualisht eshte ne gjendje pune si restorant peshku. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ju ftojme ta vizitojme se bashku.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE DREJTORISE SE POLICISE ! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE DREJTORISE SE POLICISE !

rent

50 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE DREJTORISE SE POLICISE !

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 50m2 dhe perfshin nje tualet. Vendodhja e tij e zhvilluar dhe pozicioni ne rrugen kryesore, e ben te pershtateshem per krijimin dhe rritjen e bizneseve, kryesisht si klinik dentare. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM ! SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM !

sale

81 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM !

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80.80m2 dhe ndodhet ne nje pallati te ri,me ashensor. Eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne kushte bashkekohore. I pozicionuar ne nje zone te qete dhe shume prane plazhit , 3 minuta larg ne kembe nga pedonalja e bukur e Golemit, prane resorteve te medha si Resort Kamelia, Diamma Resort, Bonita Resort dhe Grand Blue Fafa. Zona rreth saj ofron te gjitha kushtet jetesore. Ne vere, kjo zone frekuentohet nga mijera turiste si dhe ofron mundesine e dhenies me qira te apartamentit gjate kesaj stine . Gjithashtu, apartamenti ka parkim te garantuar per mjetin tuaj. Investimi ne kete zone eshte shume i vlefshem ne kete kohe zhvillimi te qytetit bregdetar te Durresit. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

57,000 €
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE RRUGEN EGNATIA ! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE RRUGEN EGNATIA !

rent

45 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE RRUGEN EGNATIA !

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 45 m2. Eshte i organizuar ne forme dupleksi, ku siperfaqia e poshtme eshte 30 m2 dhe kati siper ka nje siperfaqe prej 15 m2 dhe 1 tualet. Kushtet e brendeshme jane shume te mira . Vendodhja e biznesit ne nje rruge te frekuentuar e ben lehtesisht te aksesueshem. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE VILE TEK CEZMA FERRES ! JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE VILE TEK CEZMA FERRES !

rent

130 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE VILE TEK CEZMA FERRES !

Jepet me qira kati i pare i nje vile me siperfaqe 130 m2. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Eshte e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake per nje jetese sa me komode dhe te qete. Vila eshte e rrethuar me oborr dhe peme dekorative, gjithashtu ofron dhe post parkimi. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

250 €
SHITET KATI I NJE VILE + AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN 18 ! SHITET KATI I NJE VILE + AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN 18 !

sale

372 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET KATI I NJE VILE + AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN 18 !

Shitet kati i nje vile + ambient biznesi ne lagjen 18. Vila eshte e organizuar ne 3 kate dhe ka nje siperfaqe trualli 129m2. Kati i pare eshte njesi biznesi dhe ka nje siperfaqe totale prej 103m2 .Aktualisht funksionon si servis makinash dhe ka nje siperfaqe toke te shfrytezueshme. Kati i dyte eshte apartament banimi dhe ka nje siperfaqe totale prej 143 m2. Eshte i organizuar ne ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje aneks gatimi te vecuar, dy dhoma gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon te bollshem. Apartamenti eshte i mobiluar ne kushte bashkekohore. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha faselitetet e nevojshme per nje jetese sa me te qete. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

230,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET! SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET!

sale

48 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 48m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushtet dhe mundesite per nje jetese te qete dhe relaksuese si pjese e bregdetit shqiptar. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

60,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET ! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET !

sale

74 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 74m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines ,dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe tualeti. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushtet dhe mundesite per nje jetese te qete dhe relaksuese si pjese e bregdetit shqiptar. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

90,000 €
SHITET TOKE NE QERRET! SHITET TOKE NE QERRET!

sale

1050 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET TOKE NE QERRET!

Shitet toke ne Qerreti, me siperfaqe prej 1050m2 dhe eshte ne nje pozicion gjeogrsafik shume te mire. Gjithashtu zona ne te cilen ndodhet eshte zone turistike me prioritet shume te larta investimi. Ka akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per ndertimin e zhvillimin . Eshte e pajisur me certfikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

29,000 €
SHITET PAPAFINGO ME PAMJE NGA DETI  NE ZONEN E GOLEMIT ! SHITET PAPAFINGO ME PAMJE NGA DETI  NE ZONEN E GOLEMIT !

sale

188 m2

Bedroom

3 Bathroom

SHITET PAPAFINGO ME PAMJE NGA DETI NE ZONEN E GOLEMIT !

Papafingo ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor, ku administrimi eshte funksional. Ka nje siperfaqe totale prej 188m2 dhe siperfaqe te brendshme 114 m2. Pozicioni gjeografik eshte mjaft i favorshem pasi ofron ndricim natyral dhe ajer te paster, sikurse dhe nje pamje ballore nga deti te mrekullueshme. Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, korridori qe ben shperndarjen e ambientit ne kater dhoma gjumi, tre tualete dhe me nje verande te bollshme me pamje deti dhe me strukture mbrojtese te siperme druri. Papafingo eshte e arreduar deri ne detaje, duke ofruar komoditet dhe komfort . Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Price upon request