Sidrit Carciu

Sidrit Carciu
Sidrit Carciu

Realtor

+355674052735

Contact Us

Rr. e Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Rr. e Elbasanit, Shitet Apartament 3+1

sale

97 m2

Bedroom

1 Bathroom

Rr. e Elbasanit, Shitet Apartament 3+1

Rr. e Elbasanit, Shitet Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues. Ambjenti organizohet nga salloni, 3 dhoma gjumi, 1 tualet, me ajrosje natyrale. Ka nje orientim me drite Veri – Lindje. Disponon Dokumentacion Te Rregullt Hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte, lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes. Ideal per te jetuar ose per investim. Per me shume info tel : 0674052735 Cmimi: 119.000 Euro

Pallati me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1 Pallati me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1

sale

86 m2

Bedroom

1 Bathroom

Pallati me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1

Pallati me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 97m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me ajrosje natyrale, dhe 1 ballkon. Ka nje orientim me drite Jug – Perendim. Disponon Dokumentacion Te Rregullt Hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte, lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes. Cmimi: 86000 Euro.

Qender, Jepet me Qira Apartament 2+1. Qender, Jepet me Qira Apartament 2+1.

rent

91 m2

Bedroom

1 Bathroom

Qender, Jepet me Qira Apartament 2+1.

Qender, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 91m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Jepet me Qira totalisht i arreduar ne menyre cilesore, dhe Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte, lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes. Cmimi: 50000 ALL / Muaj. Per me shume informacion: +355674052735

Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Botanik. Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Botanik.

sale

94 m2

Bedroom

1 Bathroom

Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Botanik.

Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Botanik, afer Xhamise. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me punime cilesore. Organizohet nga nje sallon me aneks gatimi edhe dalje ne ballkon. Dy dhoma gjumi edhe nje tualet. Vendodhja e prones te ben te mundur nje jetese shume te qete. Disponon Certidikat Pronesie. Per me shume info kontaktoni ne numrin : 0674052735

Jepet me qira  2+1 Qender, perball Plazas. Jepet me qira  2+1 Qender, perball Plazas.

rent

85 m2

Bedroom

1 Bathroom

Jepet me qira 2+1 Qender, perball Plazas.

Jepet me qira apartament 2+1 Qender, perball Plazas. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati buze rruge me kushte te rinovuara plotesisht. I pershtatshem siper banim por edhe per biznes. Organizohet nga nje sallon edhe dy dhoma gjumi edhe nje tualet me dritare. Fasada e xhamit eshte pozicionuar nga rruga per nje reklamim shume te mire per tu perdorur per ambjent biznesi. Per me shume info kontaktoni ne nr: 0674052735

Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

rent

126 m2

Bedroom

1 Bathroom

Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

Tek Rruga e Elbasanit jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet si meposhte:sallon me ambient gatimi, 2 dhoma, tualet, 2 ballkone. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe i pabanuar me pare eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket. Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Veri-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashem kontaktoni tani Sidritin ne numrin +355674052735.

Tek Shkolla Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1. Tek Shkolla Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1.

sale

66 m2

Bedroom

1 Bathroom

Tek Shkolla Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1.

Tek Shkolla Vasil Shanto, shitet apartament 1+1 ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne korridor shperndares qe kalon ne sallon me ambient gatimi, dhome cifti, tualet, ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni Sidritin ne numrin +355674052735.

Tek Rruga Pjeter Budi, Jepet  Vile Me Qira. Tek Rruga Pjeter Budi, Jepet  Vile Me Qira.

rent

90 m2

Bedroom

2 Bathroom

Tek Rruga Pjeter Budi, Jepet Vile Me Qira.

Tek Rruga Pjeter Budi jepet vile me qira. Vila eshte 2 kateshe, secili nga katet eshte 90 m2 dhe organizohet ne katin e pare me sallon me aneks gatimi te vecuare me dalje ne ballkon, tualet, kati i dyte organizohet nga 3 dhoma gjumi, dy prej te cilave me dalje ne ballkon edhe nje tualet. Vila ka edhe nje verande edhe bodrum. Vila eshte teresishte e mobiluar dhe kondicioner ne cdo dhome, zona ne te cilen ndodhet ofrone qetesine dhe te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Disponon edhe nje post parkimi. Cmimi 1000€ /muaj. Per me shume informacion kontaktoni Sidritin ne numrin +355674052735.

Tek Komuna E Parisit, Jepet Vile Me Qira Tek Komuna E Parisit, Jepet Vile Me Qira

rent

250 m2

Bedroom

2 Bathroom

Tek Komuna E Parisit, Jepet Vile Me Qira

Tek Komuna e Parisit jepet Vile me qira. Vila organizohet ne katin 0 me sallon te bollshem me aneks gatimi te perbashket, dhome gjumi, tualet. Ne katin e pare organizohet nga 3 dhoma ku secila eshte e paisur me kondicioner, tuale, ballkon, disponon dhe nje bodrum. Vila ka hapsire per 3 poste parkimi. Vendndodhja e prones eshte e preferueshme si per banim ashtu edhe per biznes Per me shume informacion kontaktoni tani Sidritin ne numrin +355674052735.

Jepet me qira Bar tek Stadiumi Qemal Stafa. Jepet me qira Bar tek Stadiumi Qemal Stafa.

rent

120 m2

Bedroom

1 Bathroom

Jepet me qira Bar tek Stadiumi Qemal Stafa.

Jepet me qira Bar tek stadiumi Qemal Stafa. Ambjenti ndodhet ne nje zone te preferueshme per biznes. Per me shume info mund te kontaktoni ne numrin : 0674052735

Jepet me qira super Apartament 3+2+ garazh tek ETC. Jepet me qira super Apartament 3+2+ garazh tek ETC.

rent

190 m2

Bedroom

2 Bathroom

Jepet me qira super Apartament 3+2+ garazh tek ETC.

Jepet me qira apartament 3+2+ garazh tek ETC. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me te mira ne Tirane, ne te cile vendodhja e ben shume te preferueshme per te jetuar. Organizohet nga nje sallon me shume hapsire edhe me dalje ne ballkon. Aneksi i gatimit eshte i vecuar. Disponon tre dhoma gjumi. Dy tualete me dritare. Apartamenti eshte i investuar ne punime shume cilesore, si parketi, elektorshtepiaket, sistemi qendror kondicionimi,sistem sigurie. Gjithashtu disponon edhe nje garazh te perfshire ne cmim. Per me shume informacion kontakto ne numrin : 0674052735

Apartment for rent 2 + 1 + 2 + garage in 9 floors. Apartment for rent 2 + 1 + 2 + garage in 9 floors.

rent

98 m2

Bedroom

2 Bathroom

Apartment for rent 2 + 1 + 2 + garage in 9 floors.

Apartment for rent 2 + 1 + 2 + garage in 9- floors. The apartment is located on the 5th floor of a new building with quality works. It is organized in a living room with shared kitchen, two bedrooms, two bathrooms and a balcony. Location makes it preferable to live. Along with the apartment is an enclosed garage. For more information you can call 0674052735