Lahe Bullari

Lahe Bullari
Lahe Bullari

Property expert / Realtor

355692037463

Contact Us

SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALIN E ROBIT! SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALIN E ROBIT!

sale

49 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALIN E ROBIT!

Shitet apartament me nje siperfaqe te brendshme prej 49 m2 ne katin e katert te nje pallati te ri, te mirembajtur ne Malin e Robit. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te qeta dhe i rrethuar totalisht mes pishave qe ofrojne nje ambient shume te rehatshem dhe komod per pushimet tuaja. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte shume prande deti, ku ofron shumellojshmeri sherbimesh, si hoteleri, restorante, markete etj. Gjithashtu ofrohet mundesia e jeteses ne 12 muaj te vitit. Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI TEK PISHAT E BUTA! SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI TEK PISHAT E BUTA!

sale

64 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI TEK PISHAT E BUTA!

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri, me nje siperfaqe totale prej 64 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 54 m2. Ndodhet ne nje nder zonat me te qeta, i rrethuar totalisht mes pishave qe ofrojne nje ambient shume komod per pushimet tuaja, si dhe shumellojshmeri sherbimesh, si: hoteleri, restorante, markete etj. Pozicioni gjeografik eshte mjaft i favorshem pasi ofron ndricim natyral dhe ajer te paster, sikurse dhe nje pamje te mrekullueshme nga deti. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i arreduar deri ne detaje, me punime mjaft cilesore, sistem kapot etj. duke ofruar komoditet dhe komfort. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

70,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER! SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER!

sale

75 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri, me administrim funksional dhe te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet me ajrosje natyrale dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar , me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME OBORR NE GOLEM! SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME OBORR NE GOLEM!

sale

134 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME OBORR NE GOLEM!

Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri ne zonen e Golemit. Ka nje siperfaqe te brendshme 61 m2 dhe siperfaqe toke 73 m2. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi , dy tualete dhe nje oborr te bollshem. Ndodhet ne nje nder zonat me te qeta, e cila ofron nje ambient shume te rehatshem dhe komod per pushimet tuaja. Per nje informacion me te detajuar apo nje vizite ne prone mund te me kontaktoni.

40,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE UKD, DURRES! SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE UKD, DURRES!

sale

100 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE UKD, DURRES!

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 93 m2 dhe nje siperfaqe totale prej 100 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje holl i cili ben shperndarjen ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET PAPAFINGO 2+1 NE GOLEM! SHITET PAPAFINGO 2+1 NE GOLEM!

sale

110 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET PAPAFINGO 2+1 NE GOLEM!

Shitet papafingo me nje siperfaqe te brendshme prej 110 m2 ne katin e gjashte te nje pallati te ri, te mirembajtur ne zonen e Golemit. Ndodhet ne nje nder zonat me te qeta, e cila ofron nje ambient shume te rehatshem dhe komod per pushimet tuaja. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone te bollshem. Apartamenti eshte i arreduar deri ne detaje. Gjithashtu eshte mundesia e vendosjes se nje ashensori te jashtem. Per nje informacion me te detajuar apo nje vizite ne prone mund te me kontaktoni.

69,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA! SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA!

sale

87 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 87 m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri mjaft cilesor, te mire administruar dhe te pajisur me ashensor. Eshte i organizuar ne nje soxhorno se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti. Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te preferuarat, pasi ka nje interes te larte nga ana e investuesve. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

82,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA! SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA!

sale

69 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 69 m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri, te mire administruar dhe te pajisur me ashensor. Eshte i organizuar ne nje soxhorno se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti. Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te preferuarat, pasi ka nje interes te larte nga ana e investuesve. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MURRIZIT, GOLEM! SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MURRIZIT, GOLEM!

sale

52 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MURRIZIT, GOLEM!

Apartamenti ndodhet ne nje pallat 5-katesh ne ndertim e siper, prane Murrizit ne zonen e Golemit 100 m larg nga deti. Pallati do te jete pjese e nje kompleksi me Hotel dhe pishine. Cilesia e ndertimit eshte e shkalles me te larte me sistem sizmik, si dhe instalimet te gjitha te viteve te fundit duke filluar nga ato inkaso, izolimet termoakustike, punimet e duraluminit me dopioxham dhe punimet e jashtme artizanale te hekurit. Apartamenti ndodhet ne katin 2, me siperfaqe te brendshme prej 43 m2 dhe siperfaqe totale 52 m2. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar, e cila e ben nje mundesi te mire investimi. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Price upon request
SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MURRIZIT, GOLEM! SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MURRIZIT, GOLEM!

sale

63 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MURRIZIT, GOLEM!

Apartamenti ndodhet ne nje pallat 5-katesh ne ndertim e siper, prane Murrizit ne zonen e Golemit 100 m larg nga deti. Pallati do te jete pjese e nje kompleksi me Hotel dhe pishine. Cilesia e ndertimit eshte e shkalles me te larte me sistem sizmik, si dhe instalimet te gjitha te viteve te fundit duke filluar nga ato inkaso, izolimet termoakustike, punimet e duraluminit me dopioxham dhe punimet e jashtme artizanale te hekurit. Apartamenti ndodhet ne katin 1, me siperfaqe te brendshme prej 43 m2 dhe siperfaqe totale 52 m2. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar, e cila e ben nje mundesi te mire investimi. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Price upon request
SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MURRIZIT, GOLEM! SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MURRIZIT, GOLEM!

sale

96 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MURRIZIT, GOLEM!

Apartamenti ndodhet ne nje pallat 5-katesh ne ndertim e siper, prane Murrizit ne zonen e Golemit 100 m larg nga deti. Pallati do te jete pjese e nje kompleksi me Hotel dhe pishine. Cilesia e ndertimit eshte e shkalles me te larte me sistem sizmik, si dhe instalimet te gjitha te viteve te fundit duke filluar nga ato inkaso, izolimet termoakustike, punimet e duraluminit me dopioxham dhe punimet e jashtme artizanale te hekurit. Apartamenti ndodhet ne katin 5, me siperfaqe te brendshme prej 79 m2 dhe siperfaqe totale 96 m2. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar, e cila e ben nje mundesi te mire investimi. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Price upon request
SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MURRIZIT, GOLEM! SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MURRIZIT, GOLEM!

sale

63 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MURRIZIT, GOLEM!

Apartamenti ndodhet ne nje pallat 5-katesh ne ndertim e siper, prane Murrizit ne zonen e Golemit 100 m larg nga deti. Pallati do te jete pjese e nje kompleksi me Hotel dhe pishine. Cilesia e ndertimit eshte e shkalles me te larte me sistem sizmik, si dhe instalimet te gjitha te viteve te fundit duke filluar nga ato inkaso, izolimet termoakustike, punimet e duraluminit me dopioxham dhe punimet e jashtme artizanale te hekurit. Apartamenti ndodhet ne katin 3, me siperfaqe te brendshme prej 43 m2 dhe siperfaqe totale 52 m2. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar, e cila e ben nje mundesi te mire investimi. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Price upon request